Forelsk deg i Chie Mihara Tibro-loaferne med hæl , en kreasjon full av karakter som blander svart lakkskinn, et svart-hvitt rutete mønster og en gulldetalj på vristen. Den klassiske loafer-silhuetten er gjenskapt med en grafisk hæl utsmykket med det samme rutete mønsteret , for et elegant og avgjort originalt utseende. En damemodell designet for å gi et ekte signaturpreg til antrekk i høst-vinterkolleksjonen.
Chie Mihara Tibro -loaferne vil garantert vekke oppmerksomhet. Det blanke, svarte skinnet gir en sofistikert base, mens det svart-hvite rutemønsteret pryder vristen og strekker seg helt ned til hælen. En gullutsmykning punkterer overdelen av loaferen, noe som gir et snev av glans til dette grafiske designet.
Med en 6 cm hæl forlenger disse loafersene med hæl silhuetten samtidig som de opprettholder et strukturert utseende. Den 1 cm høye sålen og den 5 cm høye buen fullfører konstruksjonen. Laget helt av skinn med overdel, fôr og innersåle, tilbyr de en raffinert finish og en særegen stil. Den normale passformen betyr at du kan bestille din vanlige skostørrelse .
Kontrasten mellom svart, hvitt og gull gjør disse dameloaferne til et statement-plagg som passer til mer diskrete antrekk. Med svarte bukser, et midiskjørt eller en enkel kjole blir Chie Mihara Tibro naturlig silhuettens midtpunkt.
Referanse: Chie Mihara Tibro — Type: Dameloafers med hæl — Materiale: Skinn — Farger: Svart og hvit — Hæl: 6 cm — Passform: Normal — Stil: Mote
Ofte stilte spørsmål
Sjakkbrettmønsteret deres trekker naturlig blikket. For å balansere antrekket, kombiner dem med svarte bukser , et enkelt midiskjørt eller en enkel kjole. Et gulltilbehør kan også gjenspeile utsmykningen på overdelen av loaferen.
Rengjør lakkskinnet forsiktig med en myk klut for å fjerne støv og overflatemerker. Bruk kun et produkt som er spesielt utviklet for lakk- eller glassert skinn, og unngå slipende produkter som kan skade den blanke overflaten.
Chie Mihara Tibro-skoene er spesielt godt egnet for utflukter, pene anledninger eller dager når du ønsker å skape et originalt antrekk . Den 6 cm høye hælen og det grafiske designet gir umiddelbart karakter til en elegant silhuett.
Din tilbakemelding på anmeldelsen kan ikke sendes inn
Rapporter kommentar
Rapporten er sendt
Din rapport kunne ikke sendes inn
Skriv din omtale
Anmeldelse sendt inn
Din anmeldelse kan ikke sendes inn
| Farge: | Sort |
|---|---|
| Hælhøyde: | 6 cm |
| Såletykkelse: | 1 cm |
| Kamber: | 5 |
| Utenfor: | Lær |
| Interiør: | Lær |
| Innvendig fôr: | skinnfôret |
| Innersåle: | Lær |
| Yttersåle: | Elastomer |
| Fottøy: | Normal passform |
| Stil: | Mokkasin |
| Lukkingstype: | å sette på |
| Hæltype: | blokkere |
check_circle
check_circle